İki kişi sipariş verin, tek adrese kargo isteyin, 10'ar TL indirim kazanın! ALIŞVERİŞE BAŞLA

Tek Adrese Teslimat Nedir?

Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız alışverişleri aynı adrese istediğiniz zaman Bizimon’dan büyük indirimler kazanıyorsunuz. Aynı ofiste çalıştığınız iş arkadaşlarınız, aynı apartmanda oturduğunuz komşularınız veya aynı okulda okuyan arkadaşlarınız ile birlikte Bizimon’dan “Tek Adrese Teslimat” seçeneğiyle alışveriş yapın, her alışverişinizde indirim kazanın.

Bizimon’da Tek Adrese Teslimat Süreci Nasıl İşler?

www.bizimon.com ‘dan beğendiğiniz ürünü “BİRLİKTE AL” seçeneğiyle satın alın.
• Ürün bağlantısını arkadaşlarınızla paylaşarak onları da başlattığınız alışverişe katılmaya davet edin.
• Bir arkadaşınız daha aynı ürünü satın alarak, ödeme aşamasında ürünün sizin adresinize gönderilmesini tercih ederse ikiniz de ayrı ayrı 10’ar TL indirim kazanın.
• Adresinize tek paket içerisinde gelen iki üründen birini alışverişinize katılan arkadaşınıza iletin.

Bizimon, yenilikçi alışveriş modelleri geliştiren yeni nesil bir e-ticaret şirketidir. Türkiye’de ilk olan Sosyal Alışveriş© modelimiz ile müşterilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarken, birlikte, sosyal ve avantajlı alışveriş yapmalarını amaçlıyoruz.

#Birliktenindirimdoğar sloganı ile yürüttüğümüz bu modelde müşterilerimiz satın aldıkları ürünlerin bağlantılarını tanıdıkları ile paylaşarak aynı ürünü birlikte satın almak üzere www.bizimon.com üzerinde bir araya geliyorlar ve hep birlikte süper indirimlerden yararlanıyorlar.

Bizimon’da birlikte yapacağınız sosyal alışverişleri “Tek Adrese Teslimat” seçeneğiyle işyeri adresinize, okulunuza veya evinize tek kargo ile gerçekleştirin; hem siz, hem takımınıza katılan arkadaşınız her alışverişinizde kişi başı 10’ar TL indirim kazanın! Üstelik Bizimon’da tüm ürünlerde kargo ücretsiz!

X