İki kişi sipariş verin, tek adrese kargo isteyin, 10'ar TL indirim kazanın! ALIŞVERİŞE BAŞLA

BİZİMON Sosyal Alışveriş modeliyle e-ticarete yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan bir e-ticaret platformudur.  BİZİMON üzerinden, arkadaşlarınızla ya da diğer müşterilerimizle birlikte beğendiğiniz ürüne çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Sosyal Alışveriş© Bizimon’un tescilli alışveriş modelidir. Sosyal Alışveriş© Modelinde tanımlanan süre içerisinde belirli sayıda kişinin aynı ürünü satın almasıyla alışveriş tamamlanır ve tüm takım üyeleri ürünü indirimli fiyattan almış olur. Şu anki uygulamada aynı ürünü 2 gün içerisinde 2 kişi birlikte satın alınca sosyal alışveriş tamamlanmış olmaktadır. İleride daha büyük ölçekli birlikte alışveriş uygulamaları da oluşturulacaktır. 

Beğendiğiniz  ürün için başlatılmış bir talep varsa alışverişe dahil olabilirsiniz, ya da kendiniz bir alışveriş başlatıp arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Sosyal alışverişin tamamlanmasının hemen ardından tüm ürünler verilen adreslere ayrı ayrı kargolanır. Şehre göre değişmekle birlikte ortalama teslim süremiz 2-5 gün arasındadır. 

Öncelikle, siparişin tamamlanmaması durumu ile çok nadir karşılaştığımızı belirtmek isteriz. Başlatılan sosyal alışverişin tamamlanması için alışverişi başlatan kişi çevresiyle ürünün linkini paylaşıp alışverişine davette bulurken, Bizimon da sosyal medya reklamları ile alışverişin tamamlanmasına destek olmaktadır. Belirlenen süre içerisinde alışveriş tamamlanmazsa, ödeme yapmış olduğunuz karta ürünün ücreti kesintisiz iade edilir. 

Bizimon, Ticaret Bakanlığı’nın ETBİS sistemine kayıtlı güvenilir bir e-ticaret platformudur. Alışverişinizi kredi kartı ya da banka kartı ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Vakıfbank Sanal POS ve Pay TR ödeme kuruluşu üzerinden tahsis edilen ödemeleriniz %100 güvenli 3D ödeme ile tamamen güvence altındadır. Bizimon sistemleri kesinlikle kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi saklamamaktadır. 

Kanuni yükümlülükler gereği Bizimon’dan aldığınız ürünleri, ürün size teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İlgili mevzuat doğrultusunda bazı ürünlerin iadeleri yapılamamaktadır. Lütfen bu konuda detaylara İade Politikamızı (https://bizimon.com/iade-politikasi/) inceleyerek ulaşınız. 

Haftanın On’u her hafta 10 tane farklı üründe ekstra indirim sunduğumuz kaçırılmayacak fırsatlar köşemizdir. Ürünler her hafta Pazartesi sabah 10:10’da güncellenir ve bir hafta boyunca ana sayfamızda müşterilerimize sunulur. 

Bizimon’un Sosyal Alışveriş modelinin fiyat avantajını daha da artırmak için geliştirdiği bir uygulamadır. Birlikte olarak alınan ürünler alışverişe dahil olan tek bir kişinin adresine toplu olarak gönderildiğinde kargodan büyük tasarruf elde edilmektedir. Buna karşılık Tek Adrese Teslimat ile yapılan bütün alışverişlerde alışverişe katılan her kişiye sosyal alışveriş indirimine ilave olarak 10’ar TL indirim uygulanmaktadır.  

Kurumsal Sosyal Alışveriş Bizimon’un sosyal sorumluluk projesidir. Kurumsal Sosyal Alışveriş projesiyle hem indirim kazanmak, hem de sosyal fayda oluşturmak mümkün. Bizimon işyerleri ile özel anlaşmalar yaparak işyeri çalışanları için geçerli özel indirim tanımlamaktadır. Aynı zamanda işyeri çalışanlarının yaptığı alışverişlerin belirli bir yüzdesi işyeri için oluşturulan Sosyal Cüzdana aktarılmaktadır. Bu şekilde, işyerinin sosyal sorumluluk projelerinde kullanılabilecek bir fon oluşmaktadır. 

X