İki kişi sipariş verin, tek adrese kargo isteyin, 10'ar TL indirim kazanın! ALIŞVERİŞE BAŞLA

Sosyal Alışveriş Nedir?

Sosyal Alışveriş© Bizimon tarafından Türkiye’de ilk kez uygulanan bir online alışveriş modelidir. Belirli sayıda müşterinin bir araya gelmesiyle fiyatlarda önemli oranda indirim sağlanmaktadır. Bu modelde, online alışveriş yaparken sosyalleşmek, arkadaşlarımızla haberleşmek, birlikte alışveriş yapmak ve daha keyifli zaman geçirmek de mümkün!

• Alacağınız ürün için ekranınızda iki tane satın alma modeli göreceksiniz. İlk modelde (Kendin Al) diğer alışveriş sitelerinde olduğu gibi ürünü tek başınıza alıp alışverişinizi tamamlarsınız. Diğerinde ise (Birlikte Al) başkaları ile birlikte aynı ürünü alarak uygun fiyatlardan alışveriş yapabilirsiniz.

• Alacağınız ürünü tanıdıklarınızın da alabileceğini düşünüyorsanız, ürünün linkini paylaşarak alışverişinize onları da davet edebilirsiniz. Bu sayede alacağınız ürünü birlikte alarak tekli fiyatlarından çok daha hesaplı alabilirsiniz.

• Siparişinizi vererek Sosyal Alışverişi başlattıktan size alışveriş grubunuzu tamamlamanız için belirli bir zaman tanınacak. Başka arkadaşlarınızı da davet ederek tanımlı süre içerisinde ürünü sizinle birlikte alacak kişileri bir araya getirebilirsiniz.

• Peki gerekli kişi sayısını kendi başınıza tamamlayamazsanız ne olacak? Üzülmeyin, Bizimon bütün sosyal medya kanallarında ürün tanıtımları ve reklamlar yaparak size yeni alışveriş arkadaşları kazandırıyor. Böylece, tanımadığınız başka kişiler de sizinle birlikte alışveriş yaparak indirimli alabiliyor.

• Böylece hem sosyalleşecek, hem keyifli alışveriş yapabilecek, hem de birlikte çok daha uygun fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

X